wersja pdf
Disco Deaf
ogólnopolska impreza dla młodzieży


Z okazji III Europejskiego festiwalu Sztuki Osób Nieslyszących oraz Jubileuszu 100-lecia ruchu społecznego głuchych na Ziemi Łódzkiej odbędzie się impreza DiscoDeaf.
Miejsce: Klub Luka Czuszka, ul. Zgierska 26, Łódź
Termin: 12 września 2009 roku, godz. 21.00
Wstęp: wolny + 1 piwo gratis

W programie konkurs taneczny oraz na humor w PJM i duuużo dobrej zabawy.

Zapraszamy!

Bezpłatne bilety na imprezę można odebrać osobiście u Damiana Rzeźniczaka w PZG w Łodzi, pokój numer 13, lub wysyłając e-mail na adres: discodeaf@tlen.pl


Konkurs "Humor w PJM" - DiscoDeaf

Zapraszamy do udziału w konkursie pod hasłem "Humor w PJM" w ramach imprezy "Discodeaf", która odbędzie się jako element obchodów Jubileuszu 100-lecia ruchu społecznego głuchych na Ziemi Łódzkiej.

Uczestnicy konkursu muszą bardzo dobrze znać PJM, posiadać dynamiczną mimikę i mowę ciała.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać e-mail na adres discodeaf@tlen.pl opisać swoją prezentację humoru w PJM.

Finał konkursu odbędzie się podczas imprezy Discodeaf 12 września w Łodzi o godz. 21.00 w klubie Luka Czuszka, ul. Zgierska 26.

Konkurs Taneczny – DiscoDeaf

Zapraszamy do udziału w konkursie tanecznym w ramach imprezy "Discodeaf", która odbędzie się jako element obchodów Jubileuszu 100-lecia ruchu społecznego głuchych na Ziemi Łódzkiej.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać e-mail na adres discodeaf@tlen.pl i opisać, co chcesz pokazać i czy wystąpisz indywidualnie czy w grupie.

Finał konkursu odbędzie się podczas imprezy Discodeaf 12 września w Łodzi o godz. 21.00 w klubie Luka Czuszka, ul. Zgierska 26.

Zapraszamy!